Apie mus

Esame sparčiai auganti, vieninga bendraminčių komanda, dirbanti didmeninės optikos prekybos srityje. Savo veiklą pradėjome 1999-ųjų metų lapkričio mėnesį ir šiuo metu džiaugiamės vis didėjančiu, aukštą kvalifikaciją įgijusių darbuotojų skaičiumi. Kontaktinių lęšių srityje partneriu tapo kompanija ALCON, kuri yra optinių, oftalmologinių produktų ir paslaugų gamybos lyderė. Akinių lęšių srityje glaudžiai bendradarbiaujame su garsia japonų kompanija HOYA. Kryptingai orientuota į didelę kokybiškų optikos prekių pasiūlą konkurencigomis kainomis UAB „OPTIKONA“ siūlo optimalius ir praktiškus sprendimus, susijusius ne tik su kontaktiniais lęšiais, akinių lešiais ir kitais oftalmologiniais produktais ar paslaugomis, bet ir su gamybos technologijomis.

 

UAB „OPTIKONA“ veikla grindžiama tokiu požiūriu: visas dėmesys – klientų aptarnavimo kokybei, užsakymo ir pristatymo paprastumui, pasitelkiant efektyviausias technologijas.

 

MISIJA

Kvalifikuotų ir patyrusių darbuotojų pagalba, teikti aukščiausios kokybės optikos prekes ir paslaugas klientams.

 

VIZIJA

Tapti viena patikimiausių bei kokybiškiausias paslaugas teikiančių įmonių, didmeninės optikos prekybos srityje Lietuvoje.

 

VERTYBĖS

Kokybė. Nepaliekame vietos kompromisams kokybės klausimu. Kiekviena mūsų prekė ir paslauga turi atitikti aukštus standartus.

Klientų pasitenkinimas. Kiekvieną dieną stengiamės užtikrinti, kad klientas jaustųsi patenkintas ir vertinamas.

Inovacijos. Mes sekame naujausias optikos tendencijas ir nuolat stengiamės tobulėti.

Profesionalumas. Suprantame ir išmanome tai, ką darome ir kodėl tai darome.

Lankstumas. Prisitaikome pagal kliento poreikius ir siekiame visada rasti geriausią sprendimą.

Daugiametė partnerystė. Kuriame ilgalaikius, pasitikėjimu grįstus santykius su mūsų partneriais ir klientais.